Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

TRZECIE OKRĘGOWE HALOWE ZAWODY MŁODZIEŻY ZIMA 2017

Aktualności | 2017-03-01 | Publikujący: Koło PZW Kazimierza Wielka

Koło PZW w Kazimierzy Wielkiej jest po Busku Zdroju i Brodach organizatorem TRZECICH Z CYKLU HALOWYCH WĘDKARSKICH ZAWODÓW MŁODZIEŻY ZIMA 2017 i zaprasza wędkarską młodzież z okręgu kieleckiego PZW na rzutowe zawody wędkarskie , które odbędą się 04-03-2017r. w Hali Kazimierskiego Ośrodka Sportu przy ul. T. Kościuszki 13 . Zbiórka uczestników zawodów o godz 8,30. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z regulaminem zatwierdzonyn przez Prezydium Okręgu PZW w Kielcach w dniu 14 grudnia 2015 roku w czterech konkurencjach rzutowych przewidzianych w programie OGÓLNOPOLSKICH OLIMPIAD MŁODZIEŻY czyli w ;

Arembergu

Skish spiningowy

Odległości spinigowej przy użyciu ciężarka korkowego zaprojektowanego na potrzeby Ogólnopolskiej Olimpiady Wędkarskiej w Stąporkowie .

rzucie piłeczką tenisową do tarczy aremberga 

Podzczas zawodów prowadzona jest tylko jedna klasyfikacja we wszystkich czterech konkurencjach w kategoriach kadetów do lat 12 i do lat 14 oraz juniorów do lat 16 .
Poza konkursem może startować również młodzież do lat 18 .Dla młodzieży nie dysponującym sprzętem rzutowym organizatorzy udostępią własny sprzęt pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia jego braku .
Zgodnie ze wspomnianym regulaminem zawody są bezpłatne
Dla zwycięzców przewidziane są wyróżnienia i nagrody 
Prosimy o zgłoszenia zawodników do kol. Wojciech Francuz nr. tel 514-761-366. 
Następne zawody z cyklu ZIMA 2017 odbędą się w Ostrowcu Świętokrzyskim 18 marca 2017 roku.
Obowiązkowo na zmianę obuwie sportowe .

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.