Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

BĘDĄ WZMOŻONE KONTROLE Społecznej Straży Rybackiej (SSR) PZW Kazimierza Wielka

Aktualności | 2017-08-01 | Publikujący: Koło PZW Kazimierza Wielka

Od dłuższego czasu do zarządu koła PZW KAZIMIERZA WIELKA napływały informacje od wędkarzy że na zbiornikach miejskich duża grupa wędkujących nie przestrzega regulaminu amatorskiego połowu ryb. W związku z tymi doniesieniami zostały przeprowadzone kontrole SSR z których wynika że sytuacja jest bardzo zła a nie przestrzeganie regulaminu jest notoryczne.
Wyniku kontroli zostało udzielonych kilkadziesiąt upomnień oraz do rzecznika dyscyplinarnego zostaną złożone wnioski o ukaranie wędkarzy za posiadanie ryb niezgodnych z wymiarem ochronnym. 
W dniu 09-05-2017r została podjęta decyzja przez nowego komendanta SSR PZW Kazimierza Wielka Kamila Mącznika o wprowadzeniu przebudowy oraz zmiany organizacji działalności SSR.
Zostali powołani nowi strażnicy oraz został stworzony grafik kontroli.
Wzmożone kontrole będą się odbywały od dnia 09-06-2017r w szczególności w porach porannych , nocnych i skrupulatnie będzie sprawdzane:
1 OPŁATA ZEZWOLEŃ
2 WYPEŁNIANIE REJESTRU POŁOWÓW 
3 WPISY RYB LIMITOWANYCH
4 PORZĄDEK WOKÓŁ STANOWISKA WĘDKUJĄCEGO – przypominamy że rozpoczynając wędkowanie w danym miejscu wędkarz jest odpowiedzialny za porządek wokół stanowiska do 10m. Nie będą przyjmowane uzasadnienia typu''tu już było naśmiecone'' ( mógł wybrać inne miejsce jeżeli miał zastrzeżenia do czystości)
5 POSIADANIE PRZYRZĄDU DO HUMANITARNEGO WYPINANIA HACZYKÓW
Wszyscy nowi strażnicy podczas kontroli nie będą zwracać uwagi na powiązania koleżeńskie , niedopuszczalna będzie sytuacja że dany wędkarz nie będzie kontrolowany ponieważ jest kolegą strażnika.
Masz podejrzenie że jest łamany regulamin zadzwoń !!!!
Komendant SSR PZW Kazimierza Wielka Kamil Mącznik 
tel. 513208258

W miesiącach kwiecień - lipiec zostało przeprowadzonych 106 kontroli SSR Kazimierza Wielka i w ciągu dalszym będą kontrole kontynuowane 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin