Oczyszczanie linii brzegowej zbiornika nr 4 oraz przepływu 30.03.2018

Aktualności | 2018-03-31 | Publikujący: Koło PZW Kazimierza Wielka

W dniu dzisiejszym odbyły się prace przy oczyszczaniu linii brzegowej na zbiorniku nr 4 oraz udrażnianie przepływy pomiędzy zbiornikami nr 3 a 2. Spodziewaliśmy się że zanieczyszczeń po wielu latach braku prac może być dużo jednak to co zostało wydobyte z wody przez koparkę bardzo nas zasmuciło oprócz setek butelek , opakowań foliowych były również zanieczyszczenia większych gabarytów rower , lodówka turystyczna oraz opony samochodowe. Zanieczyszczenia częściowo zostały usunięte z brzegów jednak w szlamie pozostałym na brzegach zostało ich bardzo dużo , czekamy na osuszenie po czym zostaną one zebrane oraz wywiezione. Dziękujemy członkowi zarządu koledze Arkadiuszowi Rejdakowi który z pieniędzy prywatnych sfinansował wynajęcie koparki. O kolejnych wykonanych pracach będziemy was informowali na bieżąco.