Miłe zaskoczenie z pierwszego miejsca

Aktualności | 2011-05-18 | Publikujący: Koło PZW Kazimierza Wielka

W dniu 15-05-2011 r. na zbiorniku w podkieleckiej Morawicy odbyła się Okręgowa Olimpiada Wędkarska Młodzieży . Młodzi zawodnicy z naszego Koła spisali się bardzo dobrze w tych zawodach , zajmując następujące miejsca:

Szymon Godzisz - kat. wiekowa do lat 12 - 6 miejsce w spławiku

Patryk Kalina - kat. wiekowa do lat 14 - 3 miejse w spławiku i 2 miejse w dyscyplinie  rzutowej

Piotr Kwiecień - kat. wiekowa do lat 16 - 4 miejsce w spławiku

Drużynowo w spławiku nasza młodzież zajęła 1 miejsce...

Opiekunowie drużyny:

Kusak Roman - trener

Jarosław Włodarczyk - kapitan sportowy

Jarosław Polanko - członek Zarządu Koła

Dominik Nowacki - opiekun

Szczególne podziękowanie dla Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Trzaski za udostępnienie samochodu służbowego ,oraz dla kol. Dominika Nowackiego z Koła PZW w Skalbmierzu za okazaną pomoc i opiekę nad naszym zawodnikiem podczas tych zawodów .

Kapitan sportowy koła

Jarosław Włodarczyk