Zaproszenie na Otwarte Charytatywne Zawody Spławikowe

Aktualności | 2012-08-07 | Publikujący: Koło PZW Kazimierza Wielka

W dniu 15-08-2012 r. na zbiornikach miejskich w Kazimierzy Wielkiej odbęda się otwarte charytatywne zawody spławikowe , których celem jest pomoc naszemu koledze Filipowi w zbiórce pieniędzy na operacje jego syna Antosia . Aby wziąć udział w tych zawodach zamiast wpisowego wystarczy włożyć dowolną kwotę do puszki wystawionej przez fundację COR INFANTIS - Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca .

Zbiórka uczestników w dniu zawodów o godz. 7:00 w siedzibie Koła PZW w Kazimierzy Wielkiej .

Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sklep Wędkarsko Zoologiczny ATEX którego właścicielami są Ewa i Roman Kusak .http://www.corinfantis.pl/index.php?text=455 kliknij na powyższy link jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o chorobie małego Antosia.

Po zakończeniu zawodów odbędzie się licytacja sprzętu wędkarskiego z której cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Antka .

PROGRAM ZAWODÓW :

7:00 - 7:20  zgłaszanie zawodników

7:20 - 7:40  odprawa i losowanie stanowisk

8:00  I sygnał wejście na stanowiska

9:50  II sygnał nęcenie ciężkie

10:00  III sygnał rozpoczęcie zawodów

13:55  IV sygnał 5 mimut do końca zawodów

14:00  V sygnał koniec zawodów

14-14:30 ważenie ryb

15:00  dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów

Więcej informacji pod numerem telefonu :

Roman Kusak : 514 288 841