Zwycięstwo w pięknym stylu naszej drużyny w Spławikowych Zawodach Rejonowych na zbiorniku w Radzanowie!!!

Aktualności | 2012-09-12 | Publikujący: Koło PZW Kazimierza Wielka

Nasza Drużyna

Udało się!!! Po raz pierwszy w hisorii, nasze koło wygrało zawody Rejonowe. I na dodatek w jakim stylu. Tylko lub aż 8 punktów zdobyliśmy w klasyfikacji ogólnej. Jest to nowy rekord punktów zdobytych w zawodach rejonowych. Zazwyczaj zwycięzka drużyna wygrywała zawody z dorobkiem 11 lub 12 pkt :)

Ryby tego dnia brały bardzo dobrze, pojechaliśmy z nastawieniem na łapanie karasi i jako bonusy mięliśmy doławiać leszcze. Wszyscy z naszej dryżyny spisali się na medal i wykorzytali w 100% nasze wsześniejsze założenia taktyczne. Ja byłem odpowiedzialny za zrobienie i przygotowanie zanęty dla naszej drużyny, Roman Kusak był specem od zestawów, ich wygruntowania i rozmieszczenia śrucin, natomiast Kamil Mącznik od techniki łowenia. Nie można oczywiście zapomnieć o naszych niezawodnych juniorach Szymku Godziszu i Maćku Nizińskim, którzy w pięknym stylu pod naszą wodzą zajęli I i II miejsce w sektorze!!!

Wyniki naszej drużyny w poszczególnych sektorach:

JUNIORZY:

Sektor A: Szymon Godzisz - 2 miejsce w sektorze

Sektor B: Maciej Niziński - 1 miejsce w sektorze

SENIORZY:

Sektor C: Roman Kusak - 2 miejsce w sektorze

Sektor D: Mącznik Kamil - 2 miejsce w sektorze

Sektor E: Filip Kletchka - 1 miejsce w sektorze

W nagrodę otrzymaliśmy piękny puchar a dodatkowo zwycięzcy sektorów pamiątkowe dyplomy.

Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z naszego wyniku i założeń taktycznych.

W niedzielę (16.09.2012 r.) jedziemy na finał do Strawczyna. Trzymajcie kciuki :)

Tekst: Filip Kletschka (filip_kletschka@wp.pl)